Běh v barvách
třetí ročník

Plánování 3. ročníku začalo už v lednu 2022. S malou skupinkou fantastických organizátorů opět vznikla úžasná akce, která již začíná mít v Uhlířově tradici. Postupně se přidávali další a další dobrovolníci a v samotný den bylo na place přes 80 pomocníků. Bez těchto srdcařů a úžasných přátel by akce vůbec nemohla vzniknout. Patří jim obrovské díky hned v úvodu.
 
Den byl jako malovaný. Nádherná květnová sobota byla zalitá sluncem a dobrou náladou. K registraci dorazilo přes 900 účastníků. Celou akci zahájil moderátor Daniel Volný. Ruku v ruce s DJ Michalem Saidlem vytvořili perfektní dvojici. Ve 14:30hod se nachystali na startu všichni, kteří chtěli zdolat 5km trať nádhernou krajinou povodí Hvozdnice. V 16hod se pak nachystaly na startu děti s délkou tratě 300m. Všichni běžci obdrželi nádherné dřevěné medaile a děti navíc další bohaté odměny. 

V doprovodném programu se představil orchestr Baard´s Band a mažoretky Banimo Opava. Ke kouknutí byla nachystána hasičská auta, policejní auta, Colliery Opava, trenažér z Adivu, malování na obličej, foto koutek, dětský koutek, skákací hrady, prodej propagačních předmětů a mnoho dalšího. Konala se také dražba věcí slavných osobností a různých zážitků. 

Velké poděkování patří také našim sponzorům, kterých bylo na akci přes pět desítek. Bohužel pro Přemečka den Běhu v barvách nedopadl dle našich představ. Už ráno se vzbudil s teplotou a jelikož nemoc postoupila velmi rychle, tak ve  večerních hodinách byl Přemek hospitalizován ve Fakultní nemocnici v Ostravě se zápalem plic. Antibiotika však pomohla a po 11dnech byl propuštěn do domácího léčení. 
 
DÍKY VÁM VŠEM BYLA CELÁ AKCE NEZAPOMENUTELNÁ. VE VZDUCHU BYLA CÍTIT SKVĚLÁ NÁLADA A BOHATÁ ENERGIE VÁS VŠECH. MOC SI TOHO VÁŽÍME A BUDEME SE NA VÁS OPĚT TĚŠIT PŘI DALŠÍ SPORTOVNÍ AKCI.
Barbora a Tomáš Ulmanovi (rodiče Přemečka)

Galerie třetího
ročníku