Běh v barvách

Běžíme pro Přemečka
druhý ročník

Jelikož nám covidová situace nedovoluje běhat společně, organizátoři nezaháleli a vymysleli, že se DRUHÝ ROČNÍK BĚHU V BARVÁCH PRO PŘEMEČKA uskuteční VIRTUÁLNĚ. Nejedná se o obyčejný běh na čas. Pojďme se hlavně bavit a pohybem podpořit dobrou věc, protože právě pohyb Přemečkovi chybí! Zaběhejte si s celou rodinou, nebo si projděte jakoukoliv Vaši oblíbenou trasu a nadýchejte se tak čerstvého vzduchu.

01

Kdy?

Startujeme na Přemečkův svátek 16. KVĚTNA a končíme Dnem dětí 1. ČERVNA.
02

Kde?

Kdekoliv Vás napadne v jakékoliv délce.

03

Startovné?

Startovací příspěvek:
dospělí: 200 Kč
děti do 15 let: 100 Kč
04

Co na sebe?

Nezapomeňte se „oháknout“ do mnoha barev! Razíme heslo: „Čím barevnější, tím lepší“ a pošlete nám důkaz!

Pravidla
a registrace

Nezáleží na věku, ani na způsobu přesunu ze startu do cíle. Podstatou je, aby si každý běh či chůzi užil a přitom pomohl dobré věci. Když nemůžeme běhat společně, můžeme běhat alespoň virtuálně, a to dokonce kdekoliv na světě!

Jak to funguje?

Virtuální běh a chůze funguje stejně jako jakýkoliv druh běhu a skutečně jej poběžíte – půjdete. Zvolte si vlastní trať a způsob svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě bez ohledu na výsledek. I malá procházka lesem pomůže. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do závodu, jít běhat, nebo se projít a zaslat důkaz (fotku nebo údaje z aplikace) na behvbarvach@seznam.cz a máte splněno! Nezapomeňte si na sebe vzít co nejvíce barev! Můžete sdílet zážitky se svými přáteli a získat krásnou pamětní medaili za svůj výkon!

Jak můžu registraci uhradit?

Při registraci se Vám automaticky vygeneruje e-mail s pořadovým číslem, které bude zároveň variabilním symbolem. V případě, že registrujete více osob za sebou se Vám může vygenerovat stejný variabilní symbolPOZOR – pokud bude chtít běžet např. celá 4 členná rodina, musí se zaregistrovat každá osoba zvlášť a každá osoba musí zvlášť poslat startovné s daným vygenerovaným variabilním symbolem (pořadovým číslem).

Kdy mi příjde medaile?

Medaile vám přijde do 10 pracovních dnů po skončení závodu na poštovní adresu uvedenou při registraci. Pokud chcete zaslat v jedné zásilce medaile i pro členy své rodiny nebo přátele, kteří se závodu též účastní, uveďte u všech registrací v adrese pro doručení stejné jméno adresáta a adresu. Dle těchto údajů medaile zkompletujeme do jedné zásilky.

Registrační
listina

Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. V případě přispění finančních prostředků na tento účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka. Zasláním prostředků na náš sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky.